O nás

Jsme zubní ordinace v centru města Brna v sousedství Národního divadla Brno. Naše ordinace je situována u stromového parku Koliště s přilehlým parkovištěm. Ordinace je umístěna do prvního patra prvorepublikového činžovního domu. Ošetřujeme široké spektrum klientely, včetně anglicky hovořících klientů.

Snažíme se nabídnout kvalitní stomatologické služby a smysluplnou léčbu. Provádíme standardní výkony v rámci stomatologie včetně implantologie a augmentace kosti. Využíváme moderní materiály a přístroje.

Nabízíme:  sortiment výplní od klasického amalgámu po kompozitní výplně, strojové ošetření kanálků, veškeré korunkové a můstkové náhrady ze všech dostupných materiálů (kovokeramika, bezkovová keramika- sklokeramika, zirkon, kompozitní korunky), průžné snímatelné náhrady deflex, implantáty včetně korunek, můstků a snímatelných náhrad na implantáty.

Při vzájemné domluvě klientům vycházíme maximálně vstříc s ohledem na jejich časové požadavky a flexibilitu. Při obtížích se vždy snažíme objednat tentýž den.

Máme sjednány smlouvy se zdravotními pojišťovnami mimo Zaměstnanecké pojištovny Škoda.

MDDr. Petr Šťasta

Lékař / Jednatel společnosti

Studoval na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity obor Zubní lékařství. Pravidelně se od roku 2010 vzdělává na odborných školeních a seminářích.