O nás

Jsme zubní ordinace v centru města Brna v sousedství Národního divadla Brno. Naše ordinace je situována u stromového parku Koliště s přilehlým parkovištěm. Ordinace je umístěna do prvního patra prvorepublikového činžovního domu. Ošetřujeme široké spektrum klientely, včetně anglicky hovořících klientů.

Snažíme se nabídnout kvalitní stomatologické služby a smysluplnou léčbu. Provádíme standardní výkony v rámci stomatologie včetně implantologie a augmentace kosti. Využíváme moderní materiály a přístroje.

Nabízíme:  sortiment výplní od klasického amalgámu po kompozitní výplně, strojové ošetření kanálků, veškeré korunkové a můstkové náhrady ze všech dostupných materiálů (kovokeramika, bezkovová keramika- sklokeramika, zirkon, kompozitní korunky), průžné snímatelné náhrady deflex, implantáty včetně korunek, můstků a snímatelných náhrad na implantáty.

Při vzájemné domluvě klientům vycházíme maximálně vstříc s ohledem na jejich časové požadavky a flexibilitu. Při obtížích se vždy snažíme objednat tentýž den.

Máme sjednány smlouvy se zdravotními pojišťovnami mimo Zaměstnanecké pojištovny Škoda.

Zubní ordinace Brno centrum, registrujeme nové pacienty, přijímáme nové pacienty, registruje pacienty, přijimá pacienty, zubní ordinace Brno střed, zubař Brno střed, zubař Brno centrum, zubař brno střed kontakt

MDDr. Petr Šťasta

Lékař / Jednatel společnosti

Studoval na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity obor Zubní lékařství. Pravidelně se od roku 2010 vzdělává na odborných školeních a seminářích.